Kategorie

Regulamin sklepu

 

  1.  Postanowienia ogólne

Sklep Internetowy artderia.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://www.artderia.pl

Adres korespondencyjny sklepu internetowego Artderia, Bielawki 29 b 99-300 Kutno

Kontakt telefoniczny ze sklepem internetowym artderia.pl możliwy jest od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00 - 20:00. Kontakt drogą elektroniczną możliwy jest przez całą dobę za pośrednictwem adresu mailowego: artderia.pl

Korzystanie z usług sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

2. Oferta

Artykuły oferowane przez sklep internetowy artderia.pl są nowe. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną Klientowi przysługuje roszczenie reklamacyjne, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami reklamacji.

Wszystkie ceny prezentowane w sklepie internetowym artderia.pl są cenami brutto.

Zasady składania zamówień

Sklep internetowy toplejdi.pl prowadzi działalność handlową poprzez serwis http://www.artderia.pl.

Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się na etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wymaganych pól formularza.

Zamówienia mogą być składane poprzez adres mailowy artderia@wp.pl

W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych, sklep internetowy artderia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.

Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.

Za moment przyjęcia zamówienia uznaje się fakt wysłania do Klienta wiadomości e-mail  z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Na dokonanie zapłaty z góry Klient ma 7 dni od daty złożenia zamówienia. W przypadku braku wpłaty w tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

Warunkiem zrealizowania zamówienia jest występowanie towaru w magazynie sklepu lub u dostawców sklepu

Sklep internetowy artderia.pl przyjmuje zamówienia 24 godziny na dobę, w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego od złożenia zamówienia.

Wysyłając zamówienie do sklepu internetowego artderia.pl Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem.

 Formy płatności

Możliwe są następujące sposoby płatności:

Płatność przelewem na konto - zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu przelewu na koncie sklepu; w tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko Kupującego.

Pobranie - płatność gotówką w chwili odbioru zamówienia - listonoszowi lub kurierowi bądź na poczcie przy odbiorze towaru.

 Zasady dostawy zamówień

Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Koszt przesyłki pokrywa Klient.

Na czas dostawy do Klienta składa się czas realizacji zamówienia po stronie sklepu internetowego artderia.pl, określony w karcie każdego produktu, oraz czas dostarczenia przesyłki przez  Pocztę Polską.

Reklamacje i zwroty towaru

Jeśli Klient zauważy, że produkt, który otrzymał posiada wady jakościowe lub inne powstałe podczas dostawy, ma prawo do złożenia reklamacji. Należy wtedy odesłać wadliwy towar w ciągu 10 dni od daty otrzymania produktu wraz z opisem przyczyny reklamacji, przesyłając wcześniej e-mail na adres artderia@wp.pl  wraz z opisem wady i podaniem imienia i nazwiska.

Sklep internetowy artderia.pl zastrzega sobie prawo do 7-dniowego okresu rozpatrzenia reklamacji od momentu otrzymania paczki zwrotnej, a o podjętych czynnościach zobowiązuje się informować Klienta.

Klient sklepu internetowego toplejdi.pl ma prawo dokonać zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zakupionego towaru pod warunkiem, że towar nie był używany, jest czysty, pozbawiony zapachu, nie został uszkodzony. Zwrot pieniędzy w kwocie równej cenie jaką Klient zapłacił za dany produkt zostanie wykonany w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania paczki zwrotnej, przelewem na numer konta bankowego podany przez Klienta. Koszt transportu zwracanego produktu pokrywa Klient. Przesyłki wysyłane na koszt sklepu internetowego artderia.pl nie będą odbierane.

Ochrona danych osobowych 

Klient, składając zamówienie, wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez sklep internetowy artderia.pl w celu realizacji zamówienia.

Dane osobowe Klientów gromadzone poprzez formularz danych kontaktowych Klienta są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych. Każdy Klient, którego dane znajdują się w bazie danych sklepu internetowego toplejdi.pl, ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania i usuwania.

Postanowienia końcowe

W sprawach nie określonych przez niniejszy regulamin obowiązującymi są przepisy kodeksu cywilnego.